MENU

Szkolenia BHP Szczecin

Profesjonalne szkolenia BHP w Szczecinie - interesująco, praktycznie i na wysokim poziomie, czyli szkolenia BHP w najlepszym wydaniu

Dla naszej firmy bezpieczeństwo jest najistotniejszym elementem każdej firmy. Dbałość o jego zapewnienie stanowi dla nas priorytet, dlatego dokładamy wszelkich starań, by pomagać w realizacji zasad oraz przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, w innych firmach i przedsiębiorstwach, które potrzebują wsparcia ze strony ekspertów w dziedzinie BHP na terenie Szczecina i okolic.

Zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami, na firmie i pracodawcy ciąży wiele obowiązków związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Doskonale rozumiemy, jak problematyczne mogą okazać się kwestie wypełnienia nałożonych obowiązków związanych z BHP dla firm i ich właścicieli, dlatego oferujemy pełne, kompleksowe wsparcie w zakresie BHP dla firm i przedsiębiorstw, które potrzebują pomocy z zewnątrz. Nasza oferta to optymalne rozwiązanie, za którym przemawiają wymierne korzyści, jakie zyskują Państwo korzystając z naszych usług. W ramach naszej oferty świadczymy usługi w zakresie Szkoleń BHP w Szczecinie na najwyższym poziomie dla pracowników każdego szczebla. Przeprowadzanie szkoleń BHP dla pracowników to elementarny obowiązek każdego pracodawcy, jaki jest bezwzględnie wymagany. Przeprowadzenie szkolenia BHP może często nastręczać wielu problemów, z którymi pracodawcy nie będą w stanie sobie poradzić samodzielnie. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, takich jak nasza firma, oferująca zewnętrzną obsługę w zakresie BHP i PPOŻ, w tym także organizację i przeprowadzanie szkoleń BHP na terenie Szczecina i okolic. Z naszą pomocą żadne szkolenie nie będzie już problemem, a wszystkimi kwestiami związane z przeprowadzeniem szkolenia, zajmie się nasza firma.

Najlepsze Szkolenia BHP w Szczecinie to usługi w zakresie BHP na najwyższym poziomie

Ars BHP to firma, która specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie BHP, Ochrony Przeciwpożarowej oraz Ochrony Środowiska. Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP i ekspertami w dziedzinie BHP, a naszą wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie, wykorzystujemy do wspierania firm w zakresie wykonywania obowiązków związanych z BHP, jakie spoczywają na firmie i pracodawcy. To co wyróżnia usługi naszej firmy spośród konkurencji to:

  • fachowe doradztwo i bogate doświadczenie
  • solidność i staranność
  • zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż, np. medycznej, budowlanej czy produkcyjnej, co pozwala nam na to, by do każdego zadania dedykować osobę posiadającą najbardziej adekwatne wykształcenie i doświadczenie do specyfiki danego zadania.

Nasza oferta to również outsourcing usług BHP i PPOŻ, który stanowi wygodne, a zarazem kompleksowe rozwiązanie kwestii ciążących na pracodawcach obowiązków wynikających z Kodeksu Pracy (Art. 237. 11), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz ustawy ppoż. z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U.Nr 81 poz.351). Zlecenie wykonania tych obowiązków zewnętrznej firmie, takiej jak nasza często jest najlepszym i najbardziej optymalnym rozwiązaniem, jakie pozwala pracodawcom oszczędzać nie tylko czas, ale i pieniądze.

Szkolenia BHP i kompleksowe usługi w zakresie BHP i PPOŻ to profesjonalne wsparcie specjalistów w prowadzeniu Twojej firmy

Doskonale rozumiemy jak problematyczne i czasochłonne mogą być kwestie realizacji obowiązków związanych z BHP i PPOŻ, spoczywające na pracodawcach, którzy nie posiadają odpowiedniego przygotowania w tym kierunku. Nie lada wyzwaniem okazuje się być także przeprowadzenie szkoleń BHP dla pracowników. Dlatego nasza firma oferuje pełne, kompleksowe usługi w zakresie BHP, w tym szkolenia BHP dla pracowników, jako kompletne wsparcie dla firm.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przeprowadzaniem Szkoleń BHP dla pracowników każdego szczebla na terenie Szczecina i okolic. Nasze szkolenia przeprowadzane są dla poszczególnych grup zawodowych, w miejscu i terminie dogodnym dla klienta. Szkolenia naszej firmy wyróżniają się praktycznym i życiowym podejściem do problemów pracowniczych, a także wysoki poziom merytoryczny. Staramy się aby nasze szkolenia były niesztampowe, interesujące i absorbujące uczestników, czymś więcej niż suchą wiedzą teoretyczną. W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia wstępne ogólne BHP, jak i szkolenia okresowe.

Nasze szkolenia kierowane są do:

  • pracowników na stanowiskach robotniczych
  • pracowników administracyjno – biurowych (stacjonarnie lub w formie e-learning)
  • pracowników inżynieryjno – technicznych (stacjonarnie lub w formie e-learning)
  • pracodawców oraz innych osób kierujących pracownikami (stacjonarnie lub w formie e-learning)
  • pracodawców wykonujących zadania służby BHP

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.32/00007/2019.

Współpraca opiera się na jednorazowym zleceniu lub stałej umowie. Zakres usług i ceny ustalane są indywidualnie po przeanalizowaniu potrzeb Państwa firmy.

Postaw na profesjonalne szkolenia BHP i pełny zakres usług BHP dla Twojej firmy i skorzystaj z najlepszej oferty w Szczecinie

Jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz fachowej pomocy w przeprowadzenia szkoleń BHP lub wypełnieniu obowiązków w zakresie BHP, jakie spoczywają na pracodawcy, to oferta naszej firmy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zajmiemy się wszystkimi kwestiami związanymi z przeprowadzeniem szkoleń BHP dla pracowników każdego szczebla. Zapewnimy również Twojej firmie pełny outsourcing usług BHP i PPOŻ, w tym takich jak nadzór i audyt BHP. To my zajmiemy się całościowo wszystkimi kwestiami związanymi z BHP, a Ty będziesz mógł poświęcić swój czas na to, co dla Ciebie najważniejsze - prowadzenie i rozwijanie swojej firmy. Dzięki naszym usługom, oszczędzasz nie tylko swój czas, ale też pieniądze, redukując znacznie koszty związane z zatrudnieniem osobnego pracownika na stanowisku behapowca. Nasi pracownicy są ekspertami od BHP, wąsko wyspecjalizowanymi w wielu dziedzinach, i stanowią gwarancję profesjonalnej obsługi BHP dla Twojej firmy, optymalnie dostosowanej do specyfiki i wymogów każdej branży. Wybierz zewnętrzną obsługę BHP i szkolenia BHP dla pracowników naszej firmy i zyskaj pewność, że obowiązki Twojej firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy są wypełniane rzetelnie, solidnie i starannie, bez obaw o żadne nieścisłości i niedopatrzenia.

Postaw na najwyższą jakość szkoleń BHP oraz kompleksowych usług w zakresie zewnętrznej obsługi BHP dla Twojej firmy i skorzystaj z najlepszej oferty w najlepszych cenach - wybierz ArsBHP to Twój najlepszy partner w biznesie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami już dziś w celu poznania naszej szczegółowej oferty i wstępnej wyceny usług indywidualnie dopasowanych idealnie na miarę potrzeb Twojej firmy - zadzwoń, napisz e-mail lub odwiedź nas w siedzibie naszej firmy, i przekonaj się sam, dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę.

Ostatnie realizacje: 

Szczecin (Kontrola Inspektora BHP) Kamień Pomorski (Przeprowadzenie kontroli BHP) Maszewo (Przeprowadzenie audytu) Nowogard (Usługa nadzoru BHP) Police (Sprawowanie nadzoru BHP) Golczewo (Zajęcia z pierwszej pomocy) Świnoujście (Pokaz instruktażowy o ryzyku zawodowym) Szczecin (Przeprowadzenie audytu BHP) Chociwel (Prowadzenie dokumentacji BHP) Goleniów (Przeprowadzenie Szkolenia BHP) Gryfino (Przekazanie instrukcji przeciw pożarowej) Stargard (Usługa doradztwa BHP)