MENU

Doradztwo BHP Stargard

Bezpieczeństwo to podstawa - profesjonalne doradztwo BHP Stargard - kompleksowe wsparcie dla firm w zakresie obsługi BHP

Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy jest elementarnym warunkiem funkcjonowania każdej firmy, a bezpieczeństwo firmy, to bezpieczeństwo ludzi, którzy w niej pracują. W tym celu niezbędne jest odpowiednie wdrożenie i przestrzeganie zasad BHP, a także wywiązywanie się ze wszystkich obowiązków w zakresie BHP, jakie ciążą na pracodawcy. Niestety często okazuje się to być zadaniem ponad nasze siły i możliwość, a też zbyt czasochłonnym, zajmując nam czas, który przecież wolelibyśmy przeznaczyć na o wiele istotniejsze dla nas sprawy. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest powierzyć obowiązki i kwestie związane z BHP zewnętrznej firmie i specjalistom, którzy najlepiej nas w tym wyręczą.

I tu wkraczamy my - specjaliści od BHP z kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem, przed którymi BHP nie ma żadnych tajemnic. Z myślą właśnie o tego rodzaju problemach z BHP, z jakimi borykają się nasi klienci, nasza firma przygotowała kompleksową ofertę zewnętrznej obsługi BHP i PPOŻ, która obejmuje szeroki zakres usług związanych z BHP, w tym usługę doradztwa BHP dla firm na terenie Stargardu i okolic. Oferujemy tylko fachowe doradztwo, jakie zapewnia nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, jakie są w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom i problemom Twojej firmy. Zajmujemy się również przeprowadzaniem szkoleń BHP i PPOŻ dla pracowników każdego szczebla. Nasze doradztwo BHP w Stargardzie to pełny outsourcing w zakresie działań BHP i PPOŻ, jaki gwarantuje profesjonalizm podczas wykonywania zadań oraz pewność, że sprawy Twojej firmy są należycie prowadzone, bez obaw o żadne uchybienia i niedopatrzenia.

Nasze doradztwo BHP Stargard to szeroka oferta i pełny zakres usług zewnętrznej obsługi BHP i PPOŻ.

Nasza firma doskonale rozumie, jak wielu problemów mogą nastręczać kwestie związane z wypełnianiem obowiązków w zakresie BHP i PPOŻ, nałożonych na pracodawców, a także jak czasochłonne bywa to zadanie. Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy kompleksowe rozwiązanie wszelkich kwestii BHP dla firm. Nasza oferta to przede wszystkim profesjonalne doradztwo BHP w Stargardzie, jakie zapewnia nasz zespół ekspertów od BHP, wąsko wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach, dzięki czemu nasze usługi są dostosowane adekwatnie do potrzeb i specyfiki danej branży. Ale nasza oferta to także pełny outsourcing usług BHP i PPOŻ oraz Ochrony Środowiska dla firm, które potrzebują w tym zakresie wsparcia specjalistów z zewnątrz, obejmujący usługi, takie jak:

 • Doradztwo z zakresu BHP, PPOŻ. i Ochrony Środowiska
 • Przeprowadzanie audytów i kontroli w zakresie BHP
 • Instrukcje BHP, PPOŻ
 • Dokumentacja powypadkowa
 • Obsługa kompleksowa firm produkcyjnych i magazynowych
 • Nadzór BHP na budowach
 • Szkolenia BHP, PPOŻ., Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
 • Szkolenia z ochrony środowiska
  • Obowiązki pracodawcy, dokumentacja w firmie
  • Zakres szkolenia dedykowany pod działalność firmy w tym szkolenia z zakresu gospodarki odpadami.

Współpraca opiera się na jednorazowym zleceniu lub stałej umowie.

Usługi ekspertów od BHP na najwyższym poziomie i doradztwo BHP z profitami

ArsBHP to firma z bogatym doświadczeniem, która od lat zajmuje się świadczeniem usług eksperckich w zakresie zewnętrznej obsługi i szkoleń BHP, PPOŻ oraz Ochrony Środowiska dla firm na wysokim poziomie. Naszą firmę tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów, na których pomoc i wsparcie w kwestiach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy zawsze możesz liczyć - jesteśmy tu, aby zapewniać Ci solidne wsparcie w biznesie. Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. ArsBHP to eksperci w dziedzinie BHP, którzy swoją wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie pragną wykorzystywać do wspierania firm w zakresie obsługi i obowiązków związanych z BHP, jakie spoczywają na firmie i każdym pracodawcy. Naszą firmę wyróżniają na tle konkurencji zalety, takie jak:

 • fachowe doradztwo i bogate doświadczenie
 • solidność i staranność
 • zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż, np. medycznej, budowlanej czy produkcyjnej, co pozwala nam na to, by do każdego zadania dedykować osobę posiadającą najbardziej adekwatne wykształcenie i doświadczenie do specyfiki danego zadania.

W ramach naszej oferty zapewniamy kompleksowy outsourcing usług BHP i PPOŻ, w tym doradztwa BHP w Stargardzie i okolicach, który stanowi wygodne, a zarazem wszechstronne rozwiązanie kwestii ciążących na pracodawcach obowiązków, które wynikają z Kodeksu Pracy (Art. 237. 11), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz ustawy ppoż. z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U.Nr 81 poz.351). Zlecenie wykonania tych obowiązków zewnętrznej firmie, takiej jak nasza często jest najlepszym i najbardziej optymalnym rozwiązaniem, jakie pozwala pracodawcom oszczędzać nie tylko czas, ale i pieniądze.

Wybierz najlepsze doradztwo BHP w Stargardzie, oszczędzaj swój czas, pieniądze i ciesz się komfortem prowadzenia Twojego biznesu

Kwestie obsługi BHP i przeprowadzania szkoleń BHP są dla Ciebie problemem lub pochłaniają za dużo czasu, który wolałbyś przeznaczyć na rozwijanie swojego biznesu? Potrzebujesz doradztwa lub wsparcia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie w Stargardzie? A może nie chcesz ponosić wysokich kosztów zatrudnienia osobnego pracownika do kwestii BHP?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie wszystkich Twoich problemów z BHP - usługi naszej firmy i najlepsze doradztwo BHP w Stargardzie. Wybierz nasz kompleksowy outsourcing usług BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska, który jest gwarancją wymiernych korzyści dla Ciebie i Twojej firmy. Z nami nie tylko oszczędzasz swój czas, ale i pieniądze, które będziesz mógł poświęcić na to, co dla Ciebie najważniejsze - prowadzenie i rozwój swojego biznesu. Nie zwlekaj i już dziś zleć obsługę BHP Twojej firmy specjalistom z ArsBHP, którzy wyręczą Cię z wszelkich obowiązków i kwestii związanych z BHP, wykonując je solidnie i bez zastrzeżeń - gwarantujemy komfort i pewność, że sprawy Twojej firmy są w najlepszych rękach, bez obaw o żadne niedopatrzenia i nieścisłości.

Skorzystaj już dziś z naszej oferty i ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie zyskujesz dzięki naszym usługom.

Zapewniamy elastyczną ofertę i ceny - zakres usług i ceny ustalane są indywidualnie po przeanalizowaniu potrzeb Państwa firmy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobiście w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz dokonania wstępnej, indywidualnej wyceny usług dostosowanych idealnie na miarę Twoich potrzeb.

Ostatnie realizacje:

Stargard (Przekazanie instrukcji przeciw pożarowej) Nowogard (Usługa doradztwa BHP) Goleniów (Kontrola Inspektora BHP) Police (Przeprowadzenie audytu) Świnoujście (Przeprowadzenie audytu BHP) (Usługa nadzoru BHP) Chociwel (Przeprowadzenie kontroli BHP) Gryfino (Pokaz instruktażowy o ryzyku zawodowym) Szczecin (Prowadzenie dokumentacji BHP) Kamień Pomorski (Zajęcia z pierwszej pomocy) Maszewo (Sprawowanie nadzoru BHP) Golczewo (Przeprowadzenie Szkolenia BHP)