MENU

Nadzór BHP Szczecin

Profesjonalny nadzór BHP w Szczecinie to bezpieczeństwo Twojej firmy

Bezpieczeństwo stanowi newralgiczny element każdej firmy, decydujący o jej funkcjonowaniu. Dlatego tak istotne jest przestrzeganie zasad BHP i wywiązywanie się z obowiązków w zakresie BHP, jakie spoczywają na pracodawcy. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym na własną rękę, a koszty zatrudnienia behapowca są wysokie.

Nasza firma doskonale rozumie problemy, jakich mogą nastręczać kwestie BHP w firmie, dlatego oferuje najlepsze rozwiązanie, jakim jest nasz kompleksowy nadzór BHP w Szczecinie oraz pełny outsourcing usług BHP dla firm. Jesteśmy specjalistami od BHP z kwalifikacjami i doświadczeniem, co stanowi gwarancję najlepszej jakości naszych usług. Z nami zyskujesz pewność, że sprawy Twojej firmy są prowadzone należycie starannie, bez obaw o żadne nieścisłości czy uchybienia. Nadzór BHP w Szczecinie to nie tylko usługa nadzoru BHP na budowach, ale nasza oferta obejmuje pełny zakres usług od oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, czy oceny ergonomicznej stanowisk pracy, przez audyt z zakresu BHP, aż po przeprowadzanie szkoleń BHP w pełnym zakresie.

Wybierz bezpieczeństwo, które się opłaca i nasz nadzór BHP w Szczecinie.

Nadzór BHP Szczecin - usługi ekspertów z doświadczeniem

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży, która od lat zajmuje się świadczeniem usług eksperckich w zakresie zewnętrznej obsługi BHP dla firm, a także usług w zakresie PPOŻ i Ochrony Środowiska. ArsBHP to eksperci, którzy swoją wiedze i doświadczenie pragną wykorzystywać do zapewniania wsparcia dla przedsiębiorców w biznesie. Nasza firma to najlepszy wybór dla Twojej firmy. Wyróżniają nas takie zalety jak:

 • fachowe doradztwo i bogate doświadczenie
 • solidność i staranność
 • zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż, np. medycznej, budowlanej czy produkcyjnej, co pozwala nam na to, by do każdego zadania dedykować osobę posiadającą najbardziej adekwatne wykształcenie i doświadczenie do specyfiki danego zadania.

W ramach naszej oferty zapewniamy kompleksowy outsourcing usług BHP i PPOŻ, w tym nadzór BHP w Szczecinie i okolicach, który stanowi wygodne, a zarazem wszechstronne rozwiązanie kwestii ciążących na pracodawcach obowiązków, które wynikają z Kodeksu Pracy (Art. 237. 11), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz ustawy ppoż. z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U.Nr 81 poz.351). Zlecenie wykonania tych obowiązków zewnętrznej firmie, takiej jak nasza często jest najlepszym i najbardziej optymalnym rozwiązaniem, jakie pozwala pracodawcom oszczędzać nie tylko czas, ale i pieniądze.

Nadzór BHP Szczecin to kompleksowa oferta i pełny outsourcing usług BHP dla Twojej firmy

Staramy się aby nasza oferta była kompleksowa i w pełni zaspokajała potrzeby naszych klientów. Dlatego oprócz usługi nadzoru BHP na budowach, nasza oferta obejmuje także kompletną zewnętrzną obsługę BHP firm oraz usługi w zakresie PPOŻ i Ochrony Środowiska. Doskonale rozumiemy z jakimi problemami borykają się przedsiębiorcy przy prowadzeniu firmy, dlatego wychodząc im na przeciw świadczymy usługi w zakresie:

 • Nadzoru BHP na budowach
 • Doradztwa z zakresu BHP, PPOŻ. i Ochrony Środowiska
 • Przeprowadzania audytów i kontroli w zakresie BHP
 • Instrukcji BHP, PPOŻ
 • Obsługi kompleksowej firm produkcyjnych i magazynowych
 • Dokumentacji powypadkowej
 • Szkoleń BHP, PPOŻ., Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
 • Szkoleń z ochrony środowiska
  • Obowiązki pracodawcy, dokumentacja w firmie
  • Zakres szkolenia dedykowany pod działalność firmy w tym szkolenia z zakresu gospodarki odpadami.

Współpraca opiera się na jednorazowym zleceniu lub stałej umowie.

Zapewniamy elastyczną ofertę i ceny - zakres usług i ceny ustalane są indywidualnie po przeanalizowaniu potrzeb Państwa firmy.

Postaw na najlepszy nadzór BHP w Szczecinie i oszczędzaj swój czas oraz pieniądze

Jeśli sprawy związane z BHP utrudniają Ci prowadzenie Twojej firmy, albo są zbyt czasochłonne, to najlepszym rozwiązaniem będzie ich powierzenie zewnętrznej firmie, takiej jak nasza. Dzięki usługom naszych specjalistów możesz oszczędzać nie tylko swój czas, ale i pieniądze, unikając ponoszenia kosztów dodatkowego pracownika na stanowisku behapowca. W ramach naszych usług otrzymujesz nie tylko nadzór BHP, lecz kompleksową ofertę pełnego outsourcingu usług BHP dla Twojej firmy. Nasza oferta jest w stanie zaspokoić każde potrzeby i sprostać nawet największym wyzwaniom - w dziedzinie BHP jesteśmy ekspertami.

Wybierz najlepszy nadzór BHP w Szczecinie oraz kompleksowy outsourcing usług BHP, skorzystaj z naszej oferty i już dziś ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie zyskujesz dzięki naszym usługom.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego, w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz dokonania wstępnej, indywidualnej wyceny - dokładnie na miarę Twoich potrzeb.

Ostatnie realizacje:

Szczecin (Przeprowadzenie Szkolenia BHP) Nowogard (Zajęcia z pierwszej pomocy) Kamień Pomorski (Kontrola Inspektora BHP) Szczecin (Przeprowadzenie kontroli BHP) Stargard (Przeprowadzenie audytu BHP) Goleniów (Usługa doradztwa BHP) Police Gryfino (Prowadzenie dokumentacji BHP) (Sprawowanie nadzoru BHP) Golczewo (Przeprowadzenie audytu) Maszewo (Pokaz instruktażowy o ryzyku zawodowym) Świnoujście (Przekazanie instrukcji przeciw pożarowej) Chociwel (Usługa nadzoru BHP)