MENU

Audyt BHP Stargard

Bezpieczeństwo Twojej firmy w najlepszych rękach...

W każdej firmie bezpieczeństwo stanowi newralgiczną kwestię dla jej funkcjonowania. A o bezpieczeństwie firmy decyduje odpowiednie wdrożenie zasad BHP i wywiązywanie się z obowiązków w zakresie BHP, jakie spoczywają na pracodawcy. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie uporać się z tym na własną rękę, a koszty zatrudnienia behapowca są wysokie. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie obsługi BHP zewnętrznej firmie, takiej jak nasza.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym outsourcingu usług BHP, w tym audytu BHP w Stargardzie. Jeśli nie jesteś pewny, co do bezpieczeństwa w Twojej firmie, zleć nam przeprowadzenie audytu BHP - przeprowadzimy go w każdej firmie i na każdym stanowisku. Powierz kwestie bezpieczeństwa w najlepsze ręce - jeśli chodzi o BHP to jesteśmy ekspertami.

Audyt BHP Stargard to usługi ekspertów z doświadczeniem

W ramach naszej oferty zapewniamy kompleksowy outsourcing usług BHP i PPOŻ, w tym audyt BHP w Stargardzie i okolicach, który stanowi wygodne, a zarazem wszechstronne rozwiązanie kwestii ciążących na pracodawcach obowiązków, które wynikają z Kodeksu Pracy (Art. 237. 11), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz ustawy ppoż. z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U.Nr 81 poz.351).

ArsBHP to firma z doświadczeniem, która od lat zajmuje się świadczeniem usług w zakresie zewnętrznej obsługi BHP, PPOŻ oraz Ochrony Środowiska. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystują do zapewniania wsparcia dla firm w biznesie. ArsBHP to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy - wyróżniają nas takie zalety, jak:

 • fachowe doradztwo i bogate doświadczenie
 • solidność i staranność
 • zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż, np. medycznej, budowlanej czy produkcyjnej, co pozwala nam na to, by do każdego zadania dedykować osobę posiadającą najbardziej adekwatne wykształcenie i doświadczenie do specyfiki danego zadania.

Pełny zakres usług BHP  - najlepszy audyt BHP w Stargardzie

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta spełniała wszystkie potrzeby naszych klientów. Dlatego oprócz audytu BHP, oferujemy również kompleksowy outsourcing usług BHP w Szczecinie. Nasza firma doskonale rozumie, z jakimi problemami borykają się nasi klienci, dlatego w ramach naszej oferty oferujemy usługi, takie jak;

 • Nadzoru BHP na budowach
 • Doradztwa z zakresu BHP, PPOŻ. i Ochrony Środowiska
 • Przeprowadzania audytów i kontroli w zakresie BHP
 • Instrukcji BHP, PPOŻ
 • Obsługi kompleksowej firm produkcyjnych i magazynowych
 • Dokumentacji powypadkowej
 • Szkoleń BHP, PPOŻ., Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
 • Szkoleń z ochrony środowiska
  • Obowiązki pracodawcy, dokumentacja w firmie
  • Zakres szkolenia dedykowany pod działalność firmy w tym szkolenia z zakresu gospodarki odpadami.

Nasza firma oferuje przeprowadzanie audytu BHP w Stargardzie, który jesteśmy wykonać praktycznie w każdej firmie i na każdym stanowisku. Nasza usługa jest dedykowana wszystkim firmom, które mają wątpliwości, co do bezpieczeństwa. Audyt przeprowadzamy w celu wdrożenia wysokiego standardu BHP oraz umożliwienia skutecznego zarządzania bezpieczeństwem w firmie. Nasz audyt weryfikuje takie kwestie bezpieczeństwa, jak:

 • spełnianie warunków bhp pomieszczeń przeznaczonych do wykonywania danej pracy
 • zapewnienie wszystkich względów bezpieczeństwa na stanowisku pracy
 • zapewnienie instrukcji stanowiskowych
 • zapewnienie pracownikom sprzętu ochrony indywidualnej

i wiele innych newralgicznych czynników dla bezpieczeństwa - audyt BHP ma na celu sprawdzenie czy warunki w Twojej firmie są bezpieczne.

Wierzymy, że poprzez kompleksową, zewnętrzną obsługę BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska, zapewniamy należyte wsparcie w biznesie naszym klientom.

Postaw na najlepszy audyt BHP w Stargardzie i zyskaj pewność, że warunki panujące w Twojej firmie są bezpieczne

Przeprowadzenie audytu BHP to pewność, że Twoja firma jest bezpieczna i spełnia wysokie standardy BHP. A najlepszym rozwiązaniem wszystkich problemów z BHP, jest zlecenie obsługi BHP zewnętrznej firmie, takiej jak nasza. Dzięki temu możesz oszczędzać nie tylko swój czas, ale także pieniądze, redukując koszty zatrudnienia osobnego pracownika na stanowisku behapowca. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz kompleksową obsługę i pełny zakres usług w zakresie BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska. Zyskujesz również pomoc i wsparcie zespołu wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewnią Ci fachowe doradztwo w zakresie BHP.

Postaw na najlepszy outsourcing usług BHP i audyt BHP w Stargardzie, skorzystaj z naszej oferty i ciesz się korzyściami oraz komfortem prowadzenia Twojej firmy, bez obaw o jej bezpieczeństwo.

Zapewniamy elastyczną ofertę i ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego, w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz dokonania wstępnej, indywidualnej wyceny - dokładnie na miarę Twoich potrzeb.

Ostatnie realizacje:

Stargard (Usługa nadzoru BHP) Kamień Pomorski (Zajęcia z pierwszej pomocy) Chociwel (Przeprowadzenie audytu) Świnoujście (Przeprowadzenie Szkolenia BHP) Goleniów (Sprawowanie nadzoru BHP) Police (Przeprowadzenie kontroli BHP) Golczewo (Usługa doradztwa BHP) Maszewo (Kontrola Inspektora BHP) Gryfino (Prowadzenie dokumentacji BHP) Nowogard (Przekazanie instrukcji przeciw pożarowej) Szczecin (Przeprowadzenie audytu BHP) Szczecin (Pokaz instruktażowy o ryzyku zawodowym)